Aktualności

data dodania : 07 Cze. 2018
wizyt : 1145


‹ zobacz wszystkie
Szósta edycja Mistrzów Logistyki

Szósta edycja "Mistrzów Logistyki"

W dniu 8 czerwca 2018 roku odbędzie się finał szóstej edycji konkursu “Mistrzowie Logistyki” organizowanego przez Katedrę Zarządzania Strategicznego i Logistyki na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu pod honorowym patronatem Jego Magnificencji prof. zw. dr Andrzeja Kalety, Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Konkurs od pięciu lat organizowany jest we współpracy z fundacją Kühne-Stiftung ze Szwajcarii, organizacją założoną przez właściciela firmy Kühne und Nagel, która między innymi wspiera działania edukacyjne na rzecz logistyki. Fundacja jest m.in. sponsorem nagród, które otrzymają w piątek trzy zwycięskie zespoły.

Konkursowi przewodniczy prof. dr hab. Jarosław Witkowski, kierownik Katedry Zarządzania Strategicznego i Logistyki. Zastępcą przewodniczącego jest prof. UE dr hab. Agnieszka Skowrońska, a koordynatorami – dr hab. Agnieszka Jagoda, dr inż. Maja Kiba-Janiak i dr Tomasz Kołakowski.

Celem konkursu jest szerzenie wiedzy z zakresu logistyki wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku do konkursu stanęło łącznie około 50 uczniów reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z terenu województwa dolnośląskiego. Do finału zakwalifikowało się 36 uczniów w ramach 7 zespołów.

W piątek 8 czerwca o godzinie 9:30 rozpoczną się warsztaty i wykłady dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych a o 11:00 w auli (bud. H) finaliści będą walczyć o trzy pierwsze miejsca.

Program VI edycji konkursu "Mistrzowie Logistyki"

Organizatorzy Konkursu „Mistrzowie Logistyki”

Wykonanie: Lakre.pl