Aktualności

data dodania : 08 Gru. 2020
wizyt : 864


‹ zobacz wszystkie

Studentki NKL LOGRiT nagrodzone!

Z wielką radością informujemy o sukcesie Agaty Łazarewicz i Klaudii Gwóźdź, członkiń Naukowego Koła Logistycznego LOGRiT i absolwentek specjalności Logistyka międzynarodowa, w jeleniogórskiej Filii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. 

Praca licencjacka autorstwa Klaudii Gwóźdź, pt. Ekologistyka jako odpowiedź przedsiębiorstw na kryzys klimatyczny, znalazła się wśród prac nagrodzonych w XV edycji Konkursu Verba Veritatis na najlepszą pracę z dziedziny etyki biznesu, organizowanego przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademię Leona Koźmińskiego.

Praca licencjacka, pt. Sztuczna inteligencja w logistyce kosmicznej – stan obecny i perspektywy rozwoju, której autorką jest Agata Łazarewicz, otrzymała wyróżnienie w konkursie Prezesa Polskiej Agencji Kosmicznej na najlepszą pracę dotyczącą kosmosu. Warto zaznaczyć, iż praca dyplomowa Pani Agaty Łazerewicz była jedyną wyróżnioną pracą, która nie dotyczyła tematów z zakresu inżynierii. 

Promotorem obu prac jest dr Anna Baraniecka. Zarówno Agata Łazarewicz, jak również Klaudia Gwóźdź to członkinie Naukowego Koła Logistycznego LOGRiT działającego przy Katedrze Zarządzania Strategicznego i Logistyki, w jeleniogórskiej Filii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Wykonanie: Lakre.pl